До Дня Незалежності на Хрещатику планують провести виставку зразків пошкодженої ворожої техніки. Пише bigkyiv
Як повідомляє КМДА, про це міську владу поінформували листом з Офісу президента.
Зазначається, що цей захід відбудеться на державному рівні.
Місто не влаштовує масових заходів на День Незалежності”, – наголосили в мерії.
Зауважимо, торік в центрі Києва вперше показали знищену російську техніку.









