У Києві вдруге відбудеться “парад” знищеної російської техніки

До Дня Незалежності на Хрещатику планують провести виставку зразків пошкодженої ворожої техніки. Пише bigkyiv

Як повідомляє КМДА, про це міську владу поінформували листом з Офісу президента.

Зазначається, що цей захід відбудеться на державному рівні.

 Місто не влаштовує масових заходів на День Незалежності”, – наголосили в мерії.

Зауважимо, торік в центрі Києва вперше показали знищену російську техніку.