Вразили кілька типів генеруючих потужностей, велику кількість ТЕЦ та гідрогенеруючий об’єкт.
Про це заявив гендиректор Yasno Сергій Коваленко в ефірі телемарафону. Пише ukranews
Він розповів, що в результаті ракетної атаки минулої п’ятниці лише ДТЕК втратила половину своїх генеруючих потужностей.
«Вразили кілька типів генеруючих потужностей, велику кількість ТЕЦ та гідрогенеруючий об’єкт. Друга частина – дуже багато влучень у мережеві вузли “Укренерго”, трансформатори тощо… Ця атака одночасно руйнує можливість системи передавати електроенергію і занижує наші можливості генерації», – розповів Коваленко.
Джерело та фото: Ukranews









