У «Київ Цифровому» запустили опитування: чи дозволяти перевезення собак у метро

У додатку «Київ Цифровий» з’явилося нове опитування, яке стосується потенційного дозволу на перевезення собак у столичному метро. Пише ukr.net

Опитування містить чотири прості, але ключові запитання:
🔹 Як часто ви користуєтеся метро?
🔹 Чи маєте собаку?
🔹 Чи підтримуєте перевезення собак у метрополітені?
🔹 Які умови допоможуть зробити перевезення комфортним для всіх пасажирів (можна обрати декілька варіантів)?

Результати опитування можуть вплинути на запуск пілотного проєкту, який дозволить перевезення собак у метро на чітко визначених умовах.

Якщо кияни підтримають ініціативу, місто запустить піврічний експеримент:
— маленькі собаки їздитимуть у сумках із непромокальним дном,
— великі — у наморднику та на повідку,
— перевезення — лише у крайніх вагонах і поза піковим часом.

📅 Взяти участь в опитуванні можна до 27 липня — не проґавте шанс вплинути на правила користування метро.

Це ще один крок до більш інклюзивного міста, де враховуються потреби і людей, і їхніх чотирилапих друзів.

Джерело інформації та фото: ukr.net