Поліція заарештувала близько 300 осіб, які увірвалися до будівлі Капітолія США і вимагали негайного припинення вогню в Секторі Газа та зупинки військової допомоги Ізраїлю.
Про це повідомляє ABC News, пише kyiv24.news
Так, в середу сотні людей зібралися в Капітолії й за його межами. Деякі з учасників акції, організовані лівою єврейською групою, увійшли в офісну будівлю Кеннон Хаус через різні контрольно-пропускні пункти і зібралися в ротонді.
За словами речника поліції, більшість з них були заарештовані за участь у демонстрації в Капітолії.
Він додав, що протестувальники, як і решта громадян, можуть законно потрапити до Капітолія. Водночас вони ризикують отримати проблеми лише тоді, коли спричиняють безлад.
Масштабна демонстрація відбулася після аналогічної події біля Білого дому на початку цього тижня, яка також призвела до десятків арештів.
За інформацією джерел у правоохоронних органах, у середу на допомогу були викликані підрозділи поліції з прилеглих районів, включаючи столичну поліцію Вашингтона і офіцерів з Вірджинії. Поліція заарештувала близько 300 учасників акції.
Джерело та фото: kyiv24.news









