Платежі в “Терміналі” від ПриватБанку будуть без комісії

В червні запрацював у тестовому режимі новий додаток від ПриватБанку “Термінал”. У прес-службі банку повідомили, що платежі у “Терміналі” від ПриватБанку будуть без комісії. Пише one.ua

“Термінал” – це застосунок, що покликаний спростити життя підприємців, адже здатний перетворити смартфон на POS-термінал із платіжними функціями та касовий апарат. Отож, продавці зможуть приймати платежі від клієнтів лише підносячи свій смартфон до смартфону покупця. Аби популяризувати новий додаток, ПриватБанк скасував стягнення комісії за здійснення транзакції. 

Проте для користування на таких умовах, реєстрація у застосунку має відбутися до 15 серпня. Для  її здійснення потрібно виконати лише декілька простих кроків:

  • відвідати Google Play Store та знайти “Термінал”;
  • завантажити та встановити додаток на смартфон;
  • вказати у додатку номер телефону підприємця;
  • дочекатися СМС-повідомлення та підтвердити вхід у систему за допомогою надісланого пароля;
  • обрати пункт “Зареєструвати магазин” та вказати всі необхідні дані;
  • розпочати приймання платежів від клієнтів. 

Варто нагадати, що комісія за розрахунки наразі становить 1,3%.  Та для підприємців що долучаться до системи до 15 серпня, вона автоматично не діятиме. У ПриватБанку кажуть що вже 26 000 підприємців використовують додаток. 

Отож, після реєстрації у додатку можна розпочинати приймати платежі. Для цього у застосунку потрібно обрати ваш магазин або заклад та вказати суму до оплати. Останнім кроком буде натискання кнопки “Прийняти платіж карткою”.

Зауважимо, що заздалегідь, ще до першого платежу необхідно завантажити додаток tapXphone. Вам надійдуть 2 СМС з кодами, які потрібно ввести у додатку. Після цього ваш смартфон отримає змогу приймати оплату з картки чи телефону. Щодо чеків, то у “Терміналі” присутня кнопка “Поділитися”. Скориставшись нею, чек за оплату послуги або товару можна відправити клієнту на електронну пошту або в мессенджер. 

Джерело та фото: one.ua