Латвійська співачка провела музичний фестиваль «Рандеву» у Юрмалі, куди запросила не лише зіркових друзів, а й українських військових. Захисники України отримали найпочесніші місця у залі. Пише one.ua
Лайма Вайкуле активно підтримує Україну та навіть присвятила нашій країні новий фестиваль, який провела у Юрмалі. Виконавиця не лише збирала кошти для українців, а й запросила українських військовослужбовців на свій концерт. 12 воїнів, які проходять лікування та реабілітацію в Латвії, отримали найкращі місця у залі – ложе для важливих персон.
Про це повідомив керівник Товариства Латвійсько-української дружби. Валерій Оленійчук сказав, що Лайма дуже швидко погодилася запросити воїнів ЗСУ на концерт та надала їм VIP-ложу. Вона також підписала кожному з них листівку, де залишила свій автограф та написала тепле побажання. А після виступу Вайкуле зустрілася з українськими захисниками, щоб поспілкуватись та зробити спільне фото.
«Ще хочу наголосити, що Лайма виділила певну кількість квитків для українських біженців у Латвії. Крім того, вона підписала листівки для трьох наших хлопців, які лікувалися тут раніше. Ми відправимо їх адресатам на фронт найближчими днями», – додав Оленійчук.
Джерело та фото: one.ua









