З суботи, 23 березня, столичні школярі вже можуть планувати свій відпочинок, бо з 25 числа у них офіційно розпочинаються весняні канікули. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський. Пише ukranews.com
За його словами, триватимуть канікули до 31 березня включно.
“Відповідно до рекомендованої структури навчального року, з 25 березня в Києві для школярів розпочнуться весняні канікули. Причин для їх перенесення наразі немає. До початку канікул освітні заклади Києва продовжать стандартну роботу в очному, змішаному та дистанційному форматах, з огляду на безпекову ситуацію та дотримуючись алгоритму дій на випадок, якщо повітряну тривогу оголосили до початку навчання”, – розповів Мондриївський.
Посадовець зазначив, що для школярів під час канікул у закладах освіти будуть організовані компенсаторні заняття з різних предметів та гурткова робота.









