«Київхліб» переводить магазини в режим самообслуговування через кадрову кризу

Мережа мінімаркетів «Київхліб» оголосила про масштабний перезапуск своїх торгових точок у форматі самообслуговування. Такий крок компанія робить на тлі хронічного дефіциту персоналу, розповів голова наглядової ради Ярослав Федоренко, пише Village.

За його словами, ринок праці стрімко змінюється: знайти продавців стає дедалі складніше, і ситуація погіршується з кожним місяцем. Саме тому «Київхліб» планує щороку переводити в автономний режим 10–20 магазинів.

Тимчасовий спад заради довгострокового ефекту

Федоренко зазначив, що попередній досвід показав: після переходу торгової точки на новий формат обіг помітно знижується впродовж перших шести місяців. Водночас прибутковість оновлених магазинів не поступається класичним.

У компанії впевнені, що після завершення війни саме автоматизовані точки принесуть більші доходи, адже зможуть працювати цілодобово без потреби в чергуванні персоналу.

Джерело інформації та фото: Village.