Українська співачка та колишня міністр культури Оксана Білозір відкрила подробиці одного з найважчих періодів свого життя, пов’язаного з політичною діяльністю. В інтерв’ю для OBOZ.UA артистка зізналася, що стала жертвою отруєння, наслідки якого могли залишити її паралізованою на все життя. Пише glavred.
За словами Білозір, лікарі спочатку давали невтішні прогнози, припускаючи, що параліч половини тіла буде незворотнім. У зв’язку з інцидентом було порушено кримінальну справу, але згодом співачка вирішила її закрити. Її лікував відомий кардіохірург Микола Корпан, який свого часу також допомагав відновитися після отруєння Віктору Ющенку.
“Медики попереджали, що доведеться жити з паралічем. Я не могла пересуватися, і половина мого тіла залишалася нерухомою. Але я довірилася Богу, і він мене зцілив”, — розповіла Білозір.
Попри всі прогнози лікарів, віра допомогла співачці подолати важкий стан і повернутися до активного життя.
Джерело інформації та фото: glavred.









