Київ готується до непростого опалювального сезону, враховуючи пошкодження енергетичної інфраструктури України. У місті провели штаб з питань підготовки з усіма залученими службами та підприємствами.
Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації.
Підготовка до опалювального сезону в Києві
Під час штабу звітували про перевірку на міцність теплових мереж, обстеження та ремонт електрообладнання в житлових будинках, а також відновлення пошкоджених об’єктів.
Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв зазначив, що наразі найбільш динамічна фаза підготовки столиці до наступного опалювального сезону.
“Ми зобов’язані не лише виконати звичні планові роботи, а й підготуватись до можливих викликів воєнного часу, враховуючи вже отриманий досвід. Тривають гідравлічні випробування теплових мереж, що були розпочаті 16 травня. Вони є необхідною частиною підготовки і на практиці виправдали себе минулої зими. Рівень аварійності в опалювальному періоді зменшився на 15 % саме завдяки належній підготовці влітку. Однак тестування на міцність мереж потребує тимчасового відключення гарячої води у споживачів”, — наголосив він.
“Важливість якісної та повноцінної комунікації з мешканцями є ключовим фактором у цьому питанні”, – зазначив Пантелеєв.
Військова агресія з боку РФ спричинила значні руйнування енергосистеми України. Пантелеєв підкреслив, що Київ повинен вжити всіх можливих заходів, щоб мінімізувати ризики аварій та перепадів напруги під час відключень.
“Усі електрощитові та будинкові електромережі необхідно перевірити, замінити комплектуючі, де це потрібно, відремонтувати та організувати обмежений доступ. Ми будемо інспектувати та перевіряти будинки з максимальною відповідальністю та віддачею. Це питання загальної безпеки”, – наголосив заступник голови КМДА.
Джерело інформації та фото: kyiv.novyny.live









