Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що в застосунку “Дія” запрацює “Кабінет пацієнта”, а також нові послуги для ветеранів і можливість розмитнення авто, пише censor.net
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє віцепремʼєр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів в ефірі телемарафону
“Найближчим часом ми запустимо “Кабінет пацієнта” і медичні push-повідомлення в “Дії”. Це важливо з погляду збереження персональних даних в медичній системі”, – розповів Федоров.
Також міністр додав, що Мінцифри працює над запуском послуги одруження онлайн. Окрім цього, незабаром у застосунку може з’явитися можливість розмитнення авто. “Ми чекаємо тільки голосування у парламенті, це важливий антикорупційний законопроєкт”, – зазначив Федоров.
Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що в застосунку “Дія” запрацює “Кабінет пацієнта”, а також нові послуги для ветеранів і можливість розмитнення авто.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє віцепремʼєр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів в ефірі телемарафону
“Найближчим часом ми запустимо “Кабінет пацієнта” і медичні push-повідомлення в “Дії”. Це важливо з погляду збереження персональних даних в медичній системі”, – розповів Федоров.
Також міністр додав, що Мінцифри працює над запуском послуги одруження онлайн. Окрім цього, незабаром у застосунку може з’явитися можливість розмитнення авто. “Ми чекаємо тільки голосування у парламенті, це важливий антикорупційний законопроєкт”, – зазначив Федоров.
“Послуги для ветеранів – ми над цим активно працюємо. І “Дія.Підпис” для юридичних осіб. Це все, що ми невдовзі запустимо”, – додав очільник Мінцифри.
Джерело та фото: censor.net









