У ТРЦ Piramida можна буде стати донором крові

У наступному тижні, 21 березня, на першому поверсі столичного торгово-розважального центру Piramida, що у Дарницькому районі, відбудеться акція з донорства крові.

Охочих чекатимуть з 9:00 до 13:00. За словами організаторів, кров допоможе військовим та цивільним пацієнтам Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова.

Реєстрація для донорів обов’язкова, заповнити її можна за посиланням.

Як повідомляв “Вечірній Київ”, у столиці за сталим графіком працюють виїзні бригади Київського міського центру крові. Тому мешканці та гості столиці, які бажають стати донорами крові, можуть зробити це у найближчому для них медичному закладі.

Важливо. Щоб поділитися кров’ю, можуть всі охочі віком від 18 до 60 років, вагою не менше 50 кг, зростом не менше 150 см, які не мають хронічних захворювань та інфекційних хвороб. Протипоказаннями є низький рівень гемоглобіну та критичні дні у жінок.

Напередодні рекомендується виключити з раціону жирну їжу, вживати відварені м’ясо та рибу, каші, картоплю, відварені та сирі овочі, а також фрукти, соки, компот, житній хліб. У день здачі крові необхідно з’їсти легкий сніданок: чай або сік, печиво, білий хліб.

У кожного донора забирають по 450 мл крові. При собі обов’язково потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код. Після процедури волонтерам пропонують підкріпитися солодощами з гарячим чаєм чи червоним вином.

Джерело та фото: vechirniy.kyiv.ua