Глава держави Володимир Зеленський 22 січня внесе У Верховну Раду законопроєкт про множинне громадянство.
Про це він заявив під час привітання з Днем Соборності, пише Рубрика з посиланням на сайт Президента.
“Сьогодні я вношу у Верховну раду України ключовий законопроєкт, який дасть змогу ухвалити комплексні зміни до законодавства та запровадити інститут множинного громадянства“, – заявив він.
За словами Зеленського, це дасть змогу мати українське громадянство всім етнічним українцям та їхнім нащадкам із різних країн світу, окрім громадян росії.
Джерело та фото: rubryka.com









