ПриватБанк вніс зміни до умов обміну пошкодженої чи зношеної валюти, тепер від клієнтів стягується комісія у розмірі 10% від суми. Ця нова політика стосується послуги інкасації, яку запровадив банк і вже реалізує у Дніпрі в рамках пілотного проекту. Пише one.ua Про це повідомляє “Економічна правда”.
У рамках цих нових умов, комісія за обмін становить 10% від загальної суми. Після завершення обміну кошти зараховуються на валютну картку клієнта, незалежно від того, чи це пластикова, чи віртуальна картка.
Пресслужба фінансової установи підкреслила, що наразі клієнти можуть обмінювати лише долари та євро, але до кінця року послуга буде доступна в усіх відділеннях ПриватБанку по всій Україні.
Нагадаємо, що з 20 червня ПриватБанк відновив операції з готівковою іноземною валютою через термінали самообслуговування, включаючи поповнення депозитних рахунків, карток та купівлю валюти, після їхнього тимчасового призупинення з 29 травня.
Зазначимо, що багато клієнтів банків зіштовхуються з проблемою отримання валюти низької якості, деякі вважають готівку “сміттям”. ПриватБанк стверджує, що видає клієнтам лише ті банкноти, які пройшли перевірку та є повноцінними платіжними засобами, але часто трудності виникають саме зі старими банкнотами, випущеними до 1996 року.
Джерело та фото: one.ua









