Про можливе поновлення ударів по енергетичних об’єктах України енергетики, військові та ЗМІ попереджають давно. Проте наразі ризики атак на інфраструктуру країни зростають. Отож українцям радять готуватись до відключень світла. Повідомляє one.ua
Міністр енергетики України Герман Галущенко звернувся до українців та порадив вжити заходів, аби бути готовими до можливих проблем з електропостачанням. Чиновник радить придбати генератори та павербанки, а в разі, якщо вони вже є, то перевірити функцінальність пристроїв.
Про високу ймовірність поновлення атак сповістили і в Збройних Силах України. Зокрема, за словами спікера Повітряних Сил ЗСУ Юрія Ігната, ворог під час атак у вересні рекордно збільшив кількість дронів.
Водночас, за словами Германа Галущенка, військові та енергетики зроблять усе можливе, аби максимально вберегти енергосистему країни. Та населення все ж має бути готове до будь якого розвитку подій.
“Якщо українці мають можливість посилити автономне функціонування, тоді варто це зробити,” – наголошує Герман Галущенко.
Джерело та фото: one.ua









