У Києві відкрили Музей українського грамзапису (ФОТО)

У Києві на Співочому полі відкрили Музей українського грамзапису (МУГ). Про це повідомили у Департаменті культури КМДА. Пише shotam.info.

Музей розповідатиме про історію грамзапису. Колекція МУГ складається з понад 400 одиниць основного фонду української музики на різних звукових носіях.

Зазначається, що у планах музею – розширення, культурологічні розвідки, експедиції, присвячені різним аспектам музичної культури України і світу.

Музей відкрився на Співочому полі на вулиці Лаврська, 41. Вхід вільний. 

«Локація музею вибрана не випадково – сцена Співочого поля – сакральне місце для українських музикантів. Багато українських зірок робили тут перші кроки у мистецтві», – зауважили у Департаменті.

Нагадаємо, у Львівському муніципальному мистецькому центрі 8 серпня відкрили виставку «Артефакти незламності у смолі: експозиція Музею фрагментів війни у Львові».

Також ми повідомляли, що Музей книги і друкарства оцифрує частину своєї колекції стародруків

Джерело та фото: shotam.info