Як у Києві готуються до параду знищеної російської техніки

На Хрещатик привезли важку техніку окупантів, підбиту у боях

У Києві готуються до проведення параду знищеної під час бойових дій російської техніки. Про це повідомляє Суспільне, передає Хронікерс.

Спектр знищеного озброєння – від танків і ББМ до залишків ракет. Через підготовку до параду Хрещатик перекритий від рогу Богдана Хмельницького до Майдану Незалежності.

Джерело та фото: Hronikers