Тереблянське родовище на Закарпатті зможе повністю закрити дефіцит у технічній і харчовій солі в Україні. Першу сіль видобули на новому родовищі у Закарпатті – Тереблянському. Про це розповів начальник ОВА Віктор Микита. Пише dialog.ua
Він розповів, що вручив першу сіль президенту Володимиру Зеленському під час його візиту до регіону 2 серпня. За словами Микити, початок видобутку солі на Закарпатті має колосальне значення для України, яка наразі не має доступу до своїх основних родовищ у районі Бахмуту та Соледару.

Тереблянське родовище може забезпечити 100 відсотків потреб країни у технічній і кухонній солі, яка вже найближчим часом буде спрямована для підтримання стану доріг узимку та для потреб населення.
Джерело та фото: dialog.ua









